Bu web sitesi sağlanan hizmetlerin iyileştirilmesi ve web sitemizde en iyi deneyimleri yaşamanız için çerezleri kullanır.

Reddet Kabul Et

Kurumsal

1990 yılında Konya'da kurulan firmamız, süt ve gıda sektörüne üretici olarak hizmet vermektedir. BF-Best Food konsepti altında çiftlikten tabağa kadar olan aşamalarda insan ve çevreye hizmeti esas alan yenilikçi üretim anlayışımızla faaliyet göstermektedir.

32 Yıllık Tecrübe
Azami Müşteri Memnuniyeti
Uzman Kadro
Kapsayıcı Çözümler
Best-Food

Sağlıklı Beslenmenin Önemini Biliyoruz

 

Süt ve gıda endüstrisinde yılların birikim olan proses tecrübemizle, profesyonel çözümler üreterek, doğru teknoloji ile  üstün performans ve kârlı üretim imkanı sunuyoruz.

 

Anahtar teslim süt işleme tesislerive çiftlikleri ihtiyacınıza en uygun çözümlerle kuruyor bu süreçte yatırım danışmanlığı ve mühendislik hizmetleri veriyoruz.

Hayvan besleme için Arge neticesi yem katkıları üretimiyle sektöre orijinal ürünler sunuyoruz

MİLKOL

Markamızla farklı sektörlere sağladığımız ürün ve hizmetler

*Anahtar teslim süt ve gıda üretim tesisleri. Peynir, yoğurt, süt, reçel, bal,vb ürünlerin üretim fabrikaları.

*Süt sağım makinaları, süt soğutma tankları, süt taşıma depolama tankları, süt işleme ekipmanları, pastörizatörler, evoperatörler.

*Kimya ve gübre sektörü için Reaktörler, Depo tankları, evoperatörler, anahtar teslim tesisler

MLKOL-BIOTECH

Markamızla submarine ve solidstate fermentörler, biogübre, mikrobiyel pestisit üretim tesisleri, üretiyoruz.

SUPER MAYA 

Markamızla toz, sıvı ve granül peynir mayası üretiyoruz

İNTEM 

Markamızla süt işleme tesisleri, gıda tesisleri ve çiftlikler için endüstriyel hijyen maddeleri, meme dezenfektanları ve ekipmanları üretiyoruz.

VITALIC 

Markamızla Ruminantlar ve kanatlılar için arge bazlı yem katkı ürünleri üretiyoruz. Hayvan sağlığı ve refahı için muhtelif çözümler ile çiftlik bazında özel ürünler de üretmekteyiz. Ayrıca muhtelif çiftlik ekipmanları da üretim listemizdedir.

Sağlıklı Beslenmenin Önemini Biliyoruz

AR-GE'den Üretime

AR-GE faaliyetlerimiz kapsamlı olup, makina, yem katkı ve mikrobiyoloji alanlarında devam etmektedir. Sektörün ihtiyaçlarına göre uzman personel ve üniversitelerle işbirliği içerisinde arge yapmaktayız.

 

İntermak 8.000 m2  kapalı alana sahip 3 fabrika binasında, genç ve eğitimli kadrosuyla ARGE çalışmaları ve dünya teknolojisinin takibiyle müşterilerine yeni teknolojileri sunmaktadır. Yıllardan beri değişmeyen prensibimiz  “Azami müşteri memnuniyeti” dir. Güçlü pazarlama ekibimiz, düzenli müşteri ziyaretleri yapmaktadır. Dış Ticaret departmanımız 20'den fazla ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

AR-GE'den Üretime